تاریخچه های جالب و خواندنی درباره لوازم تحریر

امروز درباره لوازم تحریر و چند تاریخچه جالب در همین زمینه صحبت می کنیم. همیشه برای ما ابزار هایی آشنا هستند که همیشه به همراه داریم و در هر جا استفاده می کنیم. امروز با ما همراه باشید با تاریخچه ای جالب، که می توان بار دیگر و با نگاهی متفاوت تر با آن ها آشنا شد.
در دهه ۱۵۰۰، در یک روستای انگلیسی، طوفان یک درخت را از بین برد و یک ماده براق ( که در حال حاضر به عنوان گرافیت شناخته می شود ) کشف شد. یک کشاورز از آن ماده برای علامت گذاری گوسفندانش استفاده کرد. بعد از آن برای اینکه این ماده در زمانی که استفاده می شود باعث رنگی شدن انگشتان دست نشود، با چوب قسمتی ازآن را پوشاند.


پاک کن
درباره لوازم تحریر به نام پاک کن: این ماده در اوایل دهه ۱۸۴۰ اختراع شد. اولین ماده ای که مردم برای پاک کردن مداد استفاده می کردند، یک تکه نان بود! (باور آن کمی سخت است ). کیتلین الگین، مالک مداد CW ، ( فروشگاهی در نیویورک که به مداد اختصاص داده شده ) می گوید: “این ماده نرم و جاذب است، بنابر این گرافیت را در خود جذب کرده و کاغذ تمیز می شود.”
ماژیک جادویی
در سال ۱۹۵۲ ، سیدنی روسنته ( مخترع آمریکایی ) یک ابزار نوشتاری را توسعه داد.او یک بطری پر از جوهر و یک چوب که به عنوان قلمش استفاده می شد، را ماژیک جادویی نامگذاری کرد، زیرا این ابزار در هر سطحی قابل استفاده بود.
گیره کاغذ
قبل از گیره های کاغذ، سوزن ها برای کاغذ ها استفاده می شد. ساموئل بی فی. نخستین گیره کاغذ را در سال ۱۸۶۷ ثبت کرد. در واقع از این گیره به برای زدن قیمت بر روی پارچه ها استفاده می شده ( به جای سوزن ) اما در ثبت اختراع این موضوع نیز لحاظ شد که از این گیره برای متصل کردن کاغذ ها نیز استفاده می شود.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم

منو